Nejúspěšnější automatové tituly na světě

Věděli jste, že důvodem, proč byly hrací automaty poprvé představeny v amerických kasinech, bylo zaměstnat ženy, zatímco jejich manželé a přátelé hráli stolní hry s vysokými sázkami? Ať už se dnes rozhodnete hrát online výherní automaty nebo automaty v kamenném kasinu , výherní automaty jsou mezi hazardními hráči široce oblíbené a tvoří páteř většiny podniků.

Jak jejich popularita v průběhu desetiletí rostla, vyvíjely se, aby držely krok s vkusem spotřebitelů. I když existuje řada titulů, které dávají kývnutí na staré školní stroje na ovoce nebo jednoruké bandity z minulosti, vzrušující novinky, jako jsou kaskádové kotouče, bonusové funkce a super populární mechanika Megaways , jsou jen některé z věcí, které milujeme. o nejnovějších hracích automatech.

Pojďme se podívat na to, jak se některé slotové tituly vyvinuly v nejúspěšnější hry na světě.

Centurion Megaways

Toto je skvělý příklad působivého vývoje klasického automatu. Původní hra byla již oblíbená u fanoušků, kteří milovali živou grafiku, která zachycovala bohatství a drama starověkého Říma, a hrála na 5 válcích a 20 pevných výherních liniích.

Při vývoji slotu Megaways zahrnula společnost Inspired Games všechny původní funkce hry a přidala několik překvapení. S až 117 649 výherními způsoby, kaskádovými válci, bonusy s výběrem ceny, otočeními zdarma, tajemnými symboly a rostoucími multiplikátory existuje spousta šancí, jak dobýt tento automat s vysokou volatilitou, 95,9 % RTP (návrat k hráči). možný jackpot 250 000 GBP!

Gonzo’s Quest

Bylo by těžké najít pravidelného hráče online kasinových automatů, který by neznal komickou tvář Gonza, dobyvatele. Tato nádherně navržená hra od NetEnt vezme hráče na cestu s Gonzalo Pizzarem do tajemných peruánských ruin pokrytých džunglí při hledání zlata, s 5 válci a 20 výherními liniemi, které vám pomohou při hledání bohatství.

Zatímco grafika a reakce Gonza, jak se akce odehrává na válcích, jsou nepochybně součástí populární atraktivity hry, další funkce zvyšují zajímavost, včetně Avalanche Multipliers. Ve skutečnosti byl tento titul jedním z prvních slotů, které zavedly multiplikátory a také kaskádové válce.

Red Tiger Gaming byl zodpovědný za vytvoření remaku Gonzo’s Quest s funkcemi a mechanikami Megaways. Slot se střední až vysokou volatilitou s RTP 96 % a štědrou hlavní cenou ve výši 21 000násobku vašeho vkladu spolu s nádhernou grafikou a zajímavou hratelností bezpochyby přispěly k popularitě titulu.

Starburst

Žádný seznam nejúspěšnějších herních titulů na světě není úplný, aniž by se nezmínil Starburst společnosti NetEnt. Hra s 5 válci a 10 výherními liniemi existuje již více než deset let, ale stále přitahuje fanoušky svou přitažlivou grafikou, futuristickým soundtrackem a rozšiřující se divokou funkcí. Když na válcích 2, 3 a 4 přistane jedna nebo více divokých, objeví se na těchto válcích další divočiny a aktivuje se funkce Starburst Wild. Tyto Starburst Wild se rozšiřují, aby pokryly celý kotouč a zůstaly na místě, zatímco se ostatní kotouče znovu roztočí. Pokud se během opětovného roztočení objeví nová divočina, rozšíří se a zůstane spolu se všemi dříve rozšířenými Starbursty pro další opětovné roztočení. Sázky začínají na 0,01 coinů a v tomto 96% RTP slotu je k dispozici jackpot až 50 000x coinů.

Megabucks

Další hvězda na přehlídce slávy hracích automatů, Megabucks, byla vyvinuta společností IGT již v roce 1986 jako první celoplošný automat na progresivní jackpot na světě a v průběhu let zaznamenal několik pěkných výher.

Megabucks není k dispozici jako online automat, ale zůstává velmi populární v kamenných kasinech. Titul začal žít jako jednoduchá hra se 3 válci a 1 výherní linií, ale od té doby se vyvinul a nabízí 60 výherních řad na 5 válcích. Chcete-li mít šanci na progresivní jackpot, budete muset vsadit všechny tři mince, neboli 3 £, na roztočení, poté vysadit tři symboly Megabucks na vaší výherní linii, abyste si domů odnesli až 10 milionů £.

Kolo štěstí

IGT zasáhlo dalšího vítěze s Wheel of Fortune, které bylo zahájeno na konci 90. let a je založeno na show. Z původní 3válcové hry pro více hráčů, která je nesmírně populární nejprve jako titul v kamenném kasinu a poté jako online automat, se vyvinula 5válcová a 720 výherní linie s štědrou pomocí bonusových funkcí. To zahrnuje bonus Mini Wheel a Bonus Wheel of Fortune, které po spuštění přiložením pěti symbolů Wheel of Fortune zaplatí neuvěřitelných 10 000 mincí. Bonus Triple Extreme Spin umožňuje hráčům vybrat si z nabídky obálek. Váš výběr obálky určuje, které kolo můžete točit, s cenami v obrovských multiplikátorech a možnou maximální výhrou 5 000 000 mincí!

Kleopatra

Téma Starověký Egypt je jedním z nejoblíbenějších u lidí, kteří hrají online automaty, a všem vládne Kleopatra. Tento titul, vytvořený IGT, má sugestivní soundtrack a přitažlivé symboly, které podnítily pokračování s názvem Cleopatra II . Tato druhá verze posunula grafiku i bonusové funkce na vyšší úroveň. Automat se střední až vysokou variací s RTP 95,88 % má funkci roztočení zdarma, která se spouští přistáním tří nebo více symbolů Sphinx, a wild (logo Cleopatra II), který nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Sfingy a zdvojnásobuje vaši výhru. kdykoli se objeví ve výherní kombinaci. Pokud budete mít to štěstí a dostanete pět log Kleopatra II v řadě, spustíte jackpot 10 000 mincí.